Victoria Czermin. Drugie zwycięstwo z rzędu

Dziś o godz.11 na stadionie piłkarskim w Czerminie odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami"Orły" Ruda a Victorią Czermin. Mecz zakończył się wynikiem 1-3 dla Orłów. O pierwszej połowie nie ma co mówić dobra gra obronna i przepiękna bramka z wolnego. Strzelcem bramki dla naszych zawodników jest bramkarz. Victoria próbowała ale po pierwszej połowie schodziliśmy do szatni z wynikiem 1-0. Po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę zawodnicy z Czermina troszkę przycisnęli naszych jednak przetrzymaliśmy napór i po jednej z kontr wywalczyliśmy rzut karny którego bez problemu wykorzystał nasz bramkarz i strzelił zarazem drugą bramkę w spotkaniu. W samej końcówce spotkania po składnej akcji naszej drużyny piłke w siatce dobrym strzałem umieścił Bartosz Brzycki i było już 3-0 dla Rudy.Kilka minut przed końcowym gwizdkiem gracze z Czermina zdołali zdobyć bramke honorową ale w dzisiejszym spotkaniu na nić więcej ich nie było stać. Gratulacje świetnego wyniku i życzymy zawodnikom powodzenia w meczu ze Złotniczankom.

A Klasa juniorów Kolejka 16                                                                                                                                         3 Maj 2014 godz.11,Stadion Victorii                                                                                                                           Victoria Czermin 1-3 LKS "ORŁY" RUDA