Atut Podborze. Pogrom w dole tabeli

Dziś to jest 1maj na stadionie piłkarskim w rudzie odbył się mecz 15 kolejki juniorów starszych pomiędzy drużynami Orły Ruda a Atut Podborze. Pierwsza połowa była "dość" wyrównana i wygrana przez Orły 2-0 po dwóch bramkach Kamila Chrząstka.Na drugą połowę weszli Bartosz Brzycki i Mateusz "drewniany" Kopacz którzy zmienili Krystiana Dolota i Damiana Surdeja. Przez większość drugiej połowy gra toczyła się w środkowej części boiska.W drugiej połowie następiło jeszcze kilka zmian Kamil Grzanka Adrian Dolot zawędrowali na boisko a opuścili je Norbert Węglarz Michał Brzycki.Ok 15min przed końcem spotkania Orły Ruda wywalczyli rzut rożny i dość nie spodziewanie w pole karne Atutu wbiegł bramkarz Rudy Kamil Szkutnik. Nieudane dośrodkowanie dało nam chwile grozy gdyż bramka Orłów była pusta jadnka gracze z Podborza źle skonstuowali kontratak i nie zdołali wpakować piłki do siatki. W samej końcówce spotkania po dośrodkowaniu z lini pola karnego przez gracza z Rudy Adrian Dolot wpakował piłke po rękach bramkarza do siatki. Orłom było jednak mało i w ostatniej akcjimeczu składną akcje strzałem z dwóch metrów wykończył Bartosz Brzycki. Atut nie był wstanie strzelić nawet bramki honorowej. Gratulacje wszystkim zawodnikom i życzymy zwycięstwa w meczu z Victorią Czermin.

Życzymy powrotu do zdrowia naszemu obrońcy Patrykowi <3 oraz powrotu do drużyny Mateusza Zbocha oraz Dominika Węglarza :D

A Klasa juniorów starszych 15 Kolejka                                                                                                                         1 maj 2014 godz.11                                                                                                                                                   LKS "ORŁY" RUDA 4-0 Atut Podborze