Sokół Malinie. Wygrana w pięknym stylu

12 Kwietnia o godzinie 11 na stadionie w Rudzie rozbrzmiał pierwszy gwizdek pomiędzy Sokołem Malinie a Orłami Ruda mecz raczej nie ciekawy dla kibiców gośći gdyż skuteczność gospodarzy w pierwszej połowie była oszałamiająca i strzeliliśmy 4 bramki.

Druga połowa to lekki napór gości jednak nie mieliśmy problemów w obronie i utrzymaliśmy dobry wynik do końca. Czekamy już na kolejne spotkanie z Drmomaderem na które zapraszamy !

A Klasa juniorów starszych                                                                                                                                           Stadion w Rudzie                                                                                                                                                         2014-04-12 godz.11                                                                                                                                                      LKS "ORŁY" RUDA  4-0 Sokół Malinie